Ring til os hverdage mellem kl. 11.00 og 12.00 på +4571993831

Balletskoleleder
Helle Keis 
Kontaktes via mail: helle@balletkompagniet.dk (Helle er på barsel fra 6. marts – mails videresendes til Jeannette)

Konstitueret leder, projektledelse & administration (tilmelding, rådgivning om hold mv.)
Johanne Høy
Mail: johanne@balletkompagniet.dk

Administration & Bogholderi (hjælp til tilmelding, betalinger, login i klubmodul, ændring af hold og meget andet)
Jeannette Olesen
Mail: ballet@balletkompagniet.dk

PR & presseansvarlig (forespørgsler på events, PR mv.)
Julie Aagaard Carlsen
Mail: julie@balletkompagniet.dk

Billetter
For spørgsmål ang. billetter til forestillinger kontakt: billetter@balletkompagniet.dk

Butik
For spørgsmål/rådgivning om varer på webshoppen kontakt os på: butik@balletkompagniet.dk eller ring på hovednummeret. Returvarer skal inden 30 dage sendes til “Balletkompagniet, Arne Jacobsens Allé 16, 3. sal, 2300 København S”. Husk at angive dit ordrenummer, så vi kan returnere dine penge (minus forsendelsesgebyret).

Udmeldelse
Ønsker du at udmelde dig, send da en mail til bogholderi@balletkompagniet.dk inden den 25. i måneden. Da vil din udmeldelse være gældende fra den 1. i følgende måned.

Kontaktformular
Du er velkommen til at kontakte os med spørgsmål, ris eller ros. Du kan evt. finde svar på dine spørgsmål ved at læse vores FAQ – Tak for din interesse!

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Adresser for undervisningsstederne:

Skovshoved: Krøyersvej 5A, 2930 Klampenborg. Undervisningen foregår i Skovshoveds Idrætsforening på 1. sal i balletstudiet.

City2: Hveen Boulevard, 2630 Taastrup. Undervisningen foregår på plan 4 i Balletkompagniets eget balletstudie, som ligger overfor fitness dk. Gul indgang er den nærmeste.

Vanløse: Bogholder Allé 40, kld., 2720 Vanløse. Undervisningen foregår i balletstudiet som ligger i kælderplan.

Ørestad: Field’s, Arne Jacobsens Allé 16, 3. sal, 2300 København S. Tag elevatoren op til 3. sal fra Bilka/Magasin og du finder vores dejlige balletstudie helt øverst.